Studiuj w Białymstoku

Tancerze Fair Play Crew zachęcają do wyboru białostockich uczelni wyższych. Film ich autorstwa przekonuje, że nie warto iść drogą na skróty. Warto natomiast – postawić na edukację, wybrać najlepsze miejsce do studiowania i rozwoju.

Czytaj więcej

Tancerze Fair Play Crew zachęcają do wyboru białostockich uczelni wyższych. Film ich autorstwa przekonuje, że nie warto iść drogą na skróty. Warto natomiast – postawić na edukację, wybrać najlepsze miejsce do studiowania i rozwoju.

BĄDŹ MĄDRY – STUDIUJ W BIAŁYMSTOKU!

Tancerze Fair Play Crew przekonują do wyboru białostockich uczelni wyższych. Film ich autorstwa przekonuje, że nie warto iść drogą na skróty. Warto natomiast – postawić na edukację, wybrać najlepsze miejsce do studiowania i rozwoju.

- Białystok niewątpliwie jest miastem młodym, który stawia na akademickość. Chcemy być postrzegani jako miejsce, w którym można realizować swoje pasje i marzenia. Obecnie konieczne jest stosowanie różnych metod, które mają zachęcać młodzież, by tutaj przyjeżdżała. Dlatego za każdym razem staramy się znaleźć inny sposób na dotarcie do odbiorców – mówi Tadeusz Truskolaski. W poprzednich latach kampania zachęcająca do studiowania w Białymstoku oparta była na kreatywnych pomysłach młodych ludzi, którzy mieli za zadanie nakręcić filmik, w którym odpowiadali na pytanie „A dlaczego Białystok?”. Zwycięzcy konkursu przez rok prowadzili vloga: www.dlategobialystok.blogspot.com. Teraz kampanię promuje film reklamowy z udziałem białostockiej grupy Fair Play Crew. Tancerze są autorami pomysłu na film pod hasłem „Bądź mądry – Studiuj w Białymstoku”.

- Wierzymy, że Białystok to pozytywne miasto, które daje wiele szans, i które przyciąga twórczych, społecznie zaangażowanych ludzi - mówi Wojciech Blaszko, członek Fair Play Crew. - Włączyliśmy się do tej akcji, bo wiemy, że rozpoczęcie studiów to często moment, w którym podejmuje się decyzję o miejscu, w którym chce się mieszkać. A warto wylądować tutaj. I rozwijać się, działać, wdrażać swoje pomysły, tworzyć. Dla nas zdecydowanie to była mądra decyzja. I cieszymy się, że mamy możliwość zachęcić do tego młodych ludzi poprzez nasz spot. Spot reklamowy z udziałem Fair Play Crew jest skierowany do młodych ludzi w wieku 17-24.

- W warstwie realizacyjnej postawiliśmy na prezentację kabaretowej etiudy, dlatego też całość oparta jest o jedno, mastershotowe ujęcie opatrzone „neonową”, kojarzącą się estradowo, grafiką - opowiada Krzysztof Kiziewicz, odpowiedzialny za realizację filmu. - Po raz kolejny staramy się budować działania promujące miasto w oparciu o lokalnych twórców. Grupa Fair Play Crew jest marką samą w sobie i liczymy, że ich filmik trafi do wielu młodych ludzi z całej Polski – dodaje zastępca prezydenta miasta Białegostoku Rafał Rudnicki. Organizatorem kampanii „Bądź mądry – Studiuj w Białymstoku" jest Urząd Miejski w Białymstoku. Odbywa się ona we współpracy z trzema publicznymi uczelniami: Politechniką Białostocką, Uniwersytetem w Białymstoku i Uniwersytetem Medycznym.